---
title: "Tijdlijn van J.A. Raymakers Beheer B.V. · F.01&#x2F;24&#x2F;395 | Faillissement.app"
description: "Doorzoek openbare faillissementsdossiers, rechtbankpublicaties en verslagen uit het Centraal Insolventieregister."
canonical_url: "https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/tijdlijn"
locale: nl
meta:
  "og:description": "Doorzoek openbare faillissementsdossiers, rechtbankpublicaties en verslagen uit het Centraal Insolventieregister."
  "og:title": "Tijdlijn van J.A. Raymakers Beheer B.V. · F.01/24/395 | Faillissement.app"
---

# J.A. Raymakers Beheer B.V.

**Actief faillissement**

[Dossier vergelijken](https://faillissement.app/dossiers-vergelijken?left=ja-raymakers-beheer-bv-17062299)

0 volgers · 8 openbare verslagen

<dl>

<dt>KvK</dt>
<dd>17062299</dd>

<dt>Vestiging</dt>
<dd>Helmond, Noord-Brabant</dd>

<dt>Branche</dt>
<dd>SBI 64210</dd>

<dt>Rechtbank</dt>
<dd><a href="https://faillissement.app/rechtbanken/oost-brabant">~~Oost-Brabant~~</a></dd>

<dt>Faillissementsnummer</dt>
<dd>F.01/24/395</dd>

<dt>Uitspraak</dt>
<dd>1 oktober 2024</dd>

<dt>Curator</dt>
<dd><a href="https://faillissement.app/curatoren/obj-poorthuis">~~mr. O.B.J. Poorthuis~~</a></dd>

</dl>

## Het verloop van dit dossier

<dl>

<dt>Uitspraak</dt>
<dd>**1 oktober 2024**</dd>

<dt>Openbare gebeurtenissen</dt>
<dd>**32**</dd>

<dt>Openbare verslagen</dt>
<dd>**8**</dd>

<dt>Laatste gebeurtenis</dt>
<dd>**14 augustus 2026**</dd></dl>

**Volgorde**

**Herkomst**

32 gebeurtenissen

## **augustus 2026**

1. 14 aug**Onderzoeken**

   **Stand van 1 onderwerp gewijzigd in verslag 8**
   - Oorzaken faillissement: in onderzoek → vermeldAutomatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZFB2YE8XY2Z6GSN2VKEG9&to=01M4DZFDQNSDNENG71TWH5808Y)
2. 14 aug**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 8**
   - Boedelactief: € 2.325.315,50 → € 2.323.500,50
   - Saldo boedelrekening: € 2.251.274,75 → € 2.249.459,75Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZFA7RH3SC8A45YSYCCYHW&to=01M4DZFCHCDXN0A512BBTPWJX0)
3. 14 aug**Verslagen**

   **Openbaar verslag 8 gepubliceerd**
4. 14 aug**Verslagen**

   **Openbaar verslag 8 gepubliceerd**

## **april 2026**

1. 28 apr**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 7**
   - Saldo boedelrekening: € 2.251.280,05 → € 2.251.274,75Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZF7DTANMXJ1SFM59F302Y&to=01M4DZFA7RH3SC8A45YSYCCYHW)
2. 28 apr**Verslagen**

   **Openbaar verslag 7 gepubliceerd**
3. 28 apr**Verslagen**

   **Openbaar verslag 7 gepubliceerd**

## **januari 2026**

1. 29 jan**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 6**
   - Preferente vorderingen: € 0 → € 7.120Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZF5WB5WX2JVZ8R438RJKV&to=01M4DZF8QBHKNCQZPN7DNRDPEW)
2. 29 jan**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 6**
   - Boedelactief: € 2.319.575,63 → € 2.325.315,50
   - Saldo boedelrekening: € 2.248.897,90 → € 2.251.280,05Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZF4VSJPN6FD180KGEBCFZ&to=01M4DZF7DTANMXJ1SFM59F302Y)
3. 29 jan**Verslagen**

   **Openbaar verslag 6 gepubliceerd**
4. 29 jan**Verslagen**

   **Openbaar verslag 6 gepubliceerd**
5. 5 jan**Procedure**

   **Publicatie in het insolventieregister**

   Vervanging rechter-commissaris mr. F.H.E. Boerma door mr. S.C.E.F. Moulen Janssen.

## **oktober 2025**

1. 29 okt**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 5**
   - Concurrente vorderingen: € 6.141.957,41 → € 6.142.187,58
   - Crediteuren: 2 → 3Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZF3HGQDDN4RPY331BKNY4&to=01M4DZF5WB5WX2JVZ8R438RJKV)
2. 29 okt**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 5**
   - Saldo boedelrekening: € 2.248.957,60 → € 2.248.897,90Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZF24E5BR4957HKY5N3SZM&to=01M4DZF4VSJPN6FD180KGEBCFZ)
3. 29 okt**Verslagen**

   **Openbaar verslag 5 gepubliceerd**
4. 29 okt**Verslagen**

   **Openbaar verslag 5 gepubliceerd**

## **juli 2025**

1. 29 jul**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 4**
   - Saldo boedelrekening: € 2.249.372,60 → € 2.248.957,60Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZEZE636YMQBQF2S5GZ6AC&to=01M4DZF24E5BR4957HKY5N3SZM)
2. 29 jul**Verslagen**

   **Openbaar verslag 4 gepubliceerd**
3. 29 jul**Verslagen**

   **Openbaar verslag 4 gepubliceerd**

## **mei 2025**

1. 1 mei**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 3**
   - Concurrente vorderingen: € 1.253.753,16 → € 6.141.957,41Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZEY72DZJ1GM01PH9EGADW&to=01M4DZF0SJ74HC88YDV0SE44EC)
2. 1 mei**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 3**
   - Boedelactief: € 2.000.220,18 → € 2.319.575,63
   - Saldo boedelrekening: € 2.000.170,43 → € 2.249.372,60Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZEWY6CEBWQP05VSMWH8JS&to=01M4DZEZE636YMQBQF2S5GZ6AC)
3. 1 mei**Verslagen**

   **Openbaar verslag 3 gepubliceerd**
4. 1 mei**Verslagen**

   **Openbaar verslag 3 gepubliceerd**

## **februari 2025**

1. 1 feb**Onderzoeken**

   **Wijzigingen uit verslag 2**
   - Concurrente vorderingen: € 0 → € 1.253.753,16
   - Oorzaken faillissement: lopend → in onderzoekAutomatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZEVM4TYZRD0AHYJY84PR5&to=01M4DZEY72DZJ1GM01PH9EGADW)
2. 1 feb**Financieel**

   **Financiële gegevens gewijzigd in verslag 2**
   - Boedelactief: € 0 → € 2.000.220,18
   - Saldo boedelrekening: € 0 → € 2.000.170,43Automatisch verwerkt [Vergelijk de verslagen](https://faillissement.app/faillissement/ja-raymakers-beheer-bv-17062299/verslagen/vergelijken?from=01M4DZESQPTA957HJ5QE3YHSM4&to=01M4DZEWY6CEBWQP05VSMWH8JS)
3. 1 feb**Verslagen**

   **Openbaar verslag 2 gepubliceerd**
4. 1 feb**Verslagen**

   **Openbaar verslag 2 gepubliceerd**

## **november 2024**

1. 1 nov**Verslagen**

   **Openbaar verslag 1 gepubliceerd**
2. 1 nov**Verslagen**

   **Openbaar verslag 1 gepubliceerd**